Kalendarz imprez
Kalendarz imprez luty 2020r.
* od 27.01.2020 do 07.02.2020 - Feryjne kursy pływania
* 01.02.2020 - Mecz UKH START 1954 Gniezno - KS Rogowo, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 01.02.2020 - Mecz KS STELLA Gniezno - Bałagany RUSTICO Łubianka, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 17.30/
* 02.02.2020 - Gnieźnieńska Liga Futsalu, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 15.00-20.00
* od 03.02.2020 do 07.02.2020 - II turnus półkolonii na sportowo dla dzieci w wieku 7 - 14 lat
* 05.02.2020 - Mecz MKK Sklep Polski - SMS PZKosz Władysławowo, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 19.30/
* 08.02.2020 - Mecz MKK Sklep Polski - BIOFARM BASKET Poznań, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 15.00/
* 08.02.2020 - Mecz KS Gniezno - Constract Lubawa, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 19.00/
* 08.02.2020 - Gnieźnieńska Liga Futsalu, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00-21.00/
* 09.02.2020 - Mecz MKS PR URBIS Gniezno - KS Zgoda Ruda Śląska, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 / godz. 17.00/
* 14.02.2020 - Narodowa Perła Gruzji, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 19.00/
* 14.02.2020 - Walentynki na basenie i w Hotelu LECH
* 15.02.2020 - Mecz KS Szczypiorniak Gniezno (młodzik) - , Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 17.00/
* 15.02.2020 - Mecz KS Gniezno - AZS UW Warszawa, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 16.00/
* 15.02.2020 - Mecz MKS PR URBIS Gniezno - KARKONOSZE Jelenia Góra, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
/godz. 19.00/
* 15.02.2020 - Turniej Juniorów Młodszych UKH START 1954 Gniezno, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5
/godz. 10.00-15.00/
* 16.02.2020 - Turniej Juniorów UKH START 1954 Gniezno, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 10.00-15.00/
* 16.02.2020 - Mech Charytatywny Piłki Nożnej dla Damiana Julkowskiego, Hala SP 2, ul Łubieńskiego 7 /godz. 15.00/
* 18.02.2020 - Wcześniejsze zamknięcie Lodowiska przy, ul Wrzesińskiej na Stadionie Żużlowym
* 21.02.2020 - Mecz KS Stella - LKS Gąsawa, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 20.00/
* 22.02.2020 - Mecz MKK Sklep Polski - SOKÓŁ Międzychód, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 16.00/
* 22.02.2020 - Mecz KS Szczypiorniak Gniezno (senior) - , Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 22.02.2020 - Turniej Młodzik Stella, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 10.00-14.00/
* 23.02.2020 - Gala GLF SGB, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 16.30/
* 23.02.2020 - Piastowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci dla rocznika 2007 i młodsi, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5
/godz. 9.00-16.00/
* 29.02.2020 - Turniej Start - Junior Młodszy, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 9.00-14.00/
* 29.02.2020 - Mecz MKK Sklep Polski - Decka Pelplin, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 16.00/
- Weekendowa szkółka pływacka – basen
- Zajęcia sekcji Capoeira – sala rekreacji w kompleksie basenowym
- Zajęcia sekcji BJJ/BOKS – GOSiR- Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
- Zajęcia sekcji DIRETA-GOSiR na ściance wspinaczkowej - Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
- 08.12.2019 - 17.02.2020 - Lodowisko, ul Wrzesińska - Stadion Żużlowy /czynne codziennie w godzinach 10.00-22.00/