Kolejne zwycięstwo z rzędu koszykarzy MKK

23.10.2023

Koszykarze MKK w niedzielne popołudnie pokonali we własnej hali Enea Astorię Bydgoszcz 84-76.

Pierwsza kwarta zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ remisem i pokazaÅ‚a, że wywalczenie kompletu punktów nie bÄ™dzie Å‚atwe. Dopiero w drugiej MKK zaczÄ…Å‚ rzucać i gospodarze na przerwÄ™ zeszli z siedmiopunktowÄ… przewagÄ….

Po zmianie stron znowu oglÄ…daliÅ›my zaciÄ™te widowisko, goÅ›cie postawili na trzypunktowe rzuty, na które mieliÅ›my odpowiedź w postaci punktów podkoszowych. Niebezpiecznie zrobiÅ‚o siÄ™ na ponad trzy minuty przed koÅ„cem, gdy goÅ›cie zmniejszyli stratÄ™ do dwóch oczek, m.in 6 punktów LeÅ›niczaka, najlepszego gracza meczu, oddaliÅ‚o widmo nerwowej koÅ„cówki.

Sklep Polski MKK Gniezno – Enea Astoria Bydgoszcz 84-76 (19-19, 23-16, 21-20, 21-21)